RSS

Välfärd

Beredningsansvarig Välfärd
Charlotta Wilhelmsson
Telefon: 0522-44 08 67 
Mobil: 0703-42 81 77
E-post: charlotta.wilhelmsson@fyrbodal.se

Utvecklingsledare Funktionshinder
Vetenskaplig ledare Socialtjänsten 

Maria Klamas
Telefon: 0522-44 08 31
Mobil: 0733-35 85 08
E-post: maria.klamas@fyrbodal.se

e-samordnare
Siv Torstensson
Telefon: 0522-44 08 53
Mobil: 0733-35 85 21
E-post: siv.torstensson@fyrbodal.se

Hälsokällan

Verksamhetsledare Hälsokällan
Anne-Sofie Skälegård
Telefon: 0522-44 08 51
Mobil: 0702-09 94 81
E-post: anne-sofie@halsokallanfyrbodal.se

Verksamhetsledare Hälsokällan
Henrik Erlandsson
Telefon: 0522-44 08 52
Mobil: 0702-09 94 82
E-post: henrik@halsokallanfyrbodal.se
Verksamhetsutvecklare Hälsokällan
Pernilla Forss
Telefon: 0522-44 08 33
Mobil: 0733-35 85 17
E-post: pernilla@halsokallanfyrbodal.se

FoU-strateg
Lis Palm
Telefon: 0522-44 08 28
Mobil: 0733-35 85 22
E-post: lis.palm@fyrbodal.se

Nätverksledare IFO - FoU Socialtjänst

Ingela Bernholtz
Telefon: 0522-44 08 39
Mobil: 0733-0733-35 85 15
E-post: ingela.bernholtz@fyrbodal.se


Projektledare Hälsokällan
Mia Lindberg
Telefon: 0522 -440871
Mobil: 0706 -398829
E-post: mia.lindberg@fyrbodal.se

Utvecklingsledare IBIC
Lena Gillberg
Mobil: 070-162 28 87
E-post: lena.gillberg@vanersborg.se


Senast ändrad: 2015-08-19 Uppdaterad av: Charlotta Wilhelmsson       

Postadress: Fyrbodals kommunalförbund, Box 305, 451 18 Uddevalla Besöksadress: Museigatan 2, (Riverside) Uddevalla
E-post: kansli@fyrbodal.se Telefon: 0522-44 08 20 Fax: 0522-145 54 Organisationsnummer: 14-222000-1776